День цивільного захисту

27.04.2017 22:15

День цивільного захисту

27.04.2017 в нашій школі проходив день цивільного захисту. Цього дня  першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Потім була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.  

Медичний  працівник горобець О.В. продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей, та навчила учнів накладати правильно основні пов'язки та джгут. Також в цей день провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист”  із трьома командами нашої школи.

 День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

 Ну і підсумком  цього дня було нагородження команд.