Директори нашої школи

СКАЛЮК ВАСИЛЬ ГНАТОВИЧ
Ветеран війни і праці. Все своє життя присвятив педагогічній роботі. Закінчив Кременецьке педучилище, Дрогобицький вчительський інститут, Кам’янець Подільський педагогічний інститут (історичний факультет). Протягом 1964-1984 рр. був директором Довгалівської школи. Викладав історію.
ШВЕЦЬ ЄВГЕНІЯ ОНИСИМІВНА
 Навчалася в Кам’янецъ Подільськоліу педагогічному інституті. У 1965 році була призначена вчителем математики у Довгалівську восьмирічну школу.У1970-1977рр. - заступник директора школи.З 1984-1990 рр. - директор Довгалівської школи.Педагогічний стаж -41 рік.Після виходу на пенсію навчала дітей математики ще 15 років.
 

 

ЛАВРЕНЮК ФЕОФАН ЛЕОНТІЙОВИЧ
Закінчив Ужгородський державний університет історичний факультет. Працював учителем історії та правознавства у Дідковецькій ЗОШ І-ІІ ступенів, у В ’язовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів викладав історію та перебував на посаді директора. У 1990-1992 рр. очолював Довгалівську ЗОШ І-ІII ступенів.
 
ТРОЯН ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
Освіту здобув у Тернопільському державному педагогічному інституті, за фахом - вчитель загальнотехнічних дисциплін. У 1986 -1990 рр. навчався у Львівському державному університеті на географічному факультеті. Працював учителем географії у Запорізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, В’язовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, Довгалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 1992 році призначений на посаду директора Довгалівської школи, яку очолює й досі.